ściany zielone stabilizowane

Z
Ściany zielone stabilizowane to ekskluzywne, nowoczesne rozwiązanie,stanowiące najnowszy trend w aranżacji pomieszczeń.
Z
Ściany zielone wykonywane są według indywidualnie wybranych wymiarów i materiałów specjalnie dopasowanych do Państwa wnętrza. Zamiast klasycznych obrazów, czy nowoczesnych grafik, możemy mieć na ścianie własne zielone dzieło sztuki. Takie właśnie zielone ściany nadają się do każdego stylu wnętrz.Wykorzystując nowoczesną technologie można w pełni cieszyć się towarzystwem zieleni w każdej powierzchni i przez cały rok.
Z
Zielone ściany stanowią niezwykle efektowny element wystroju, który wzbudzi zachwyt u Ciebie, Twojej rodziny i znajomych.
Z

Stabilizacja to innowacyjny proces konserwacji, który zachowuje rośliny w niezmiennej formie nawet przez 10 lat. W trakcie całego procesu woda z roślin jest zastąpiona mieszaniną substancji na bazie gliceryny w sposób naturalny i ekologiczny. Tego typu zabiegom poddaje się rośliny w najładniejszej formie wzrostu, są zbierane z zachowaniem wszelkich norm ochrony środowiska naturalnego i naturalnego procesu odnowy. Prezentowane kompozycje nie wymagają podlewania, pielęgnacji, przycinania ani specjalnego oświetlenia. Zachowują elastyczność, formę, są antystatyczne i bezpieczne dla domowników.